3SE fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

3 participanți

In jos

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Vote_lcap100%Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Vote_rcap 100% 
[ 5 ]
Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Vote_lcap0%Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 5
 
 

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Empty Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

Mesaj  madyme Sam Feb 23, 2008 8:04 pm

Stiu k baietii au luat de mult o hotarare si anume sa nu mai participe la concursuri (pt. k luau toate premiile tongue ), dar am vazut k au vrut sa participe la Eurovision, voi ce credeti...ar trebui sa mai participe la concursuri?
madyme
madyme
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 35
Localizare : Oneşti, jud. Bacău
Data de inscriere : 16/02/2008

Sus In jos

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Empty Re: Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

Mesaj  Vizitato Dum Feb 24, 2008 11:04 pm

Mda, eu cred ca da. Niciodata nu e prea tarziu pentru inca un premiu. Nu conteaza ca le-au luat pe toate, cateva in plus nu strica. Ar trebui sa participe la concursul "Cea mai longeviva si cea mai de succes formatie din industria muzicala romaneasca". Ar lua locul I. Pentru ca nu exista nimeni care sa ii intreaca in acest moment.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Empty Re: Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

Mesaj  @ndree@ Lun Feb 25, 2008 9:48 pm

Da, dc sa nu participe? affraid Au toate sansele la castige... Smile
@ndree@
@ndree@

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Bucharest
Data de inscriere : 25/02/2008

http://s00pergirl.hi5.com

Sus In jos

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Empty Re: Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

Mesaj  3SE_LariSa_3SE Vin Feb 29, 2008 3:40 pm

Da ,de ce nu?Au piese frumoase,videoclipuri frumoase...au si voci destul de bune...ar putea sa participe...nu vad de ce nu ar si castiga....
3SE_LariSa_3SE
3SE_LariSa_3SE
bobocel
bobocel

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 29
Localizare : Bistriţa
Data de inscriere : 17/02/2008

Sus In jos

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Empty Re: Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

Mesaj  3SE_LariSa_3SE Sam Mar 08, 2008 3:08 pm

Chiar azi-noapte i-am auzit cantand live si canta f bn ...bravo lor!!! king
3SE_LariSa_3SE
3SE_LariSa_3SE
bobocel
bobocel

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 29
Localizare : Bistriţa
Data de inscriere : 17/02/2008

Sus In jos

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Empty Re: Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

Mesaj  Vizitato Sam Mar 29, 2008 2:33 am

Este treaba lor daca vor mai participa sau nu la concursuri. Ii inteleg si le respect decizia.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri? Empty Re: Credeti ca 3SE ar mai trebui sa participe la concursuri?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum